Přitažlivost planety Krypton


Jiří Mádl

Románový debut oblíbeného herce, scenáristy a režiséra

Každý z nás má v duši kouzelnou perlu. S jejím hledáním ti nejlépe pomůže víla Mušlenka. Právě pořádá slavnostní oběd, kam zve všechny svoje kamarády. Přidej se k nim a poznej skřítka Kuliferdu, draka Bouřliváka, bubáčka Strašpytlíka a spoustu dalších neobyčejných bytostí. Vlastně už je tak trochu znáš, protože se s nimi potkáváš každý den – je to tvůj vztek, strach, smutek, ale i humor, láska či odpovědnost. Tak pojď navštívit Mušlenku i svoje pocity. Zažiješ s nimi zázračná dobrodružství, překonáš nebezpečné situace a objevíš v sobě odvahu, sílu i radost. A hlavně zjistíš, jak je v životě důležité všechny tyhle kamarády dobře znát a umět s nimi vycházet.

Číst více
449 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr román
Počet stran 304
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 23.05.2022
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,327 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026510789
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Video

Recenze

českoobjektivem.cz - ROMÁNOVÝ DEBUT OBLÍBENÉHO HERCE


...o, že název knihy evokuje slavný film s Clarkem Kentem alias Supermanem, není náhoda. „Supermana jsem měl skutečně hodně rád, takže ten odkaz je zcela jasnej.“ Ovšem místo Clarka a jeho Lois se v knize objeví Martin a Veronika. Příběh dvou mladých lidí z virtuálního světa je tématem aktuálním, ovšem konkrétní inspiraci autor nikde nehledal....

O autorovi

Jiří Mádl Jiří Mádl

Jiří Mádl


Jiří Mádl, český filmový herec, režisér a scenárista se narodil v roce 1986 v Českých Budějovicích. V roce 2009 absolvoval na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze, kde studoval obor Sociální a masová komunikace. O dva roky později absolvoval na New York Film Academy studium scenáristiky. Jiřího celovečerní filmový debut Pojedeme k moři z roku 2014 vyhrál cenu pro objev roku v rámci udílení Cen české filmové kritiky. Dále byl nominován ve třech kategoriích na cenu Český lev 2014. Kromě toho získal celkem 17 ocenění na mezinárodních filmových festivalech. V roce 2019 měl premiéru Jiřího druhý celovečerní hraný film Na Střeše. I ten získal mnohá ocenění a nominace na prestižní Ceny kritiky a sedm nominací na Českého lva 2019. Získal též hlavní cenu na Mezinárodním filmovém festivalu v Mannheimu. Milostný román Přitažlivost planety Krypton je jeho debutem na poli literatury.

Zobrazit profil autora