Tajemství lásky k sobě

Jak být šťastná v životě, v partnerství i v poslání

Denisa Říha Palečková

i Připravujeme

Vše o zdravé sebehodnotě. Průvodce od autorky bestselleru Tajemství šťastných vztahů.

K tomu, abychom skutečně zažívali spokojenost a radost ve vztazích, existuje jediný recept, a tím je láska, kterou dáváme sami sobě. Vůbec není řeč o sobecké sebestřednosti. Myslím tím laskavost, jemnost a trpělivost, kterou můžeme projevovat sami sobě. Každou chvílí, každou myšlenkou, každým skutkem, který uděláme.

Namísto vnitřního kritika vůči sobě budeme ve svém vnitřním monologu laskaví. Namísto přepínání svých psychických a fyzických sil si dovolíme odpočívat, když potřebujeme. Myšlenky na to, že nejsme dost (dobří, hezcí, šikovní…), nahradíme oceněním a laskavou podporou vůči sobě. Začneme se k sobě chovat tak, jak bychom přistupovali k té nejmilovanější osobě v našem životě.

Náš svět se díky tomu promění. Najednou uvidíme lásku a laskavost všude kolem sebe. A je dost pravděpodobné, že to nebude jen naše autosugesce, ale že k nám druzí lidé opravdu začnou přistupovat s větší pozorností, láskou a úctou. Protože budou reagovat na naše energetické pole a vyzařování.

Když změníme postoj k sobě, změníme i to, jak k nám přistupují druzí. Buď jim dáme, nebo nedáme příležitost nás milovat a obdarovávat svými dary. Díky zdravé sebelásce budeme mít dobře nastavené hranice. Nebudeme si brát chování druhých osobně. Budeme mnohem čitelnější v tom, co potřebujeme, a s vděčností to dokážeme přijmout…

To, kolik lásky proudí v tvém životě, máš jen a jen ve svých rukách. Nezávisí to na ostatních. Nezávisí to na podmínkách. Kdykoliv můžeš udělat další krok k tomu, aby v tobě i kolem tebe bylo víc lásky a radosti.

Číst více
399 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 232
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 23.05.2024
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,339 kg
Jazyk čeština
EAN 9788074481116
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

O autorovi

Denisa Říha Palečková Denisa Říha Palečková

Denisa Říha Palečková


Přední česká lektorka partnerských vztahů a intimity. Přináší zcela nový pohled na sexualitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí a osobní rozvoj. Od roku 2002 pomohla již desetitisícům tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Učí, jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Zakladatelka Školy šťastného partnerství, výcviku celostní smyslné masáže CORE TOUCH® a masážního studio ARKAYA®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Autorka mnoha online programu pro ženy, muže i páry. V roce 2022 vyšla její první kniha Tajemství šťastných vztahů.

Zobrazit profil autora