Voňavé léčivé pohádky


Adéla Zrubecká

Kouzelná kniha plná čarovné moci éterických olejů a voňavých pohádek

Znáte heřmánkovou princeznu? Nebo draka z mateřídoušky? A co třeba Vymetáčka mátového? Víte, že tyto kouzelné bytosti mají léčivou moc a dokážou dětem ulevit třeba od bolavého bříška či ouška nebo vyhnat nachlazení? A takových skřítků a princezen a jiných stvoření existuje mnohem víc. Pojďte se s nimi ve voňavých pohádkách seznámit a vezměte s sebou i děti. Potkáte tady i spoustu kamarádů, kteří prožívají podobná dobrodružství jako děti.

Kniha dvanácti pohádek o čarovné moci éterických olejů je pomocníkem pro všechny rodiče, kteří chtějí používat aromaterapii při řešení běžných zdravotních potíží svých dětí. Na konci knížky najdete i užitečné rady, jak s éterickými oleji zacházet, a další využití dvanácti základních olejů v péči o děti.

Číst více
329 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 168
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 09.11.2023
Formát 160x230 mm
Hmotnost 0,489 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026449935
Věk od 5
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

O autorovi

Adéla Zrubecká Adéla Zrubecká

Adéla Zrubecká


V roce 1987 emigrovala a v Londýně vystudovala na diplomovanou aromaterapeutku. Po návratu do Čech si otevřela vlastní soukromou aromaterapeutickou praxi. Vytvořila systém holistických aromaterapeutických masáží a od roku 1997 vyučuje v Institutu aromaterapie. V roce 2004 se stala spolumajitelkou společnosti Nobilis Tilia, kde v současné době spolupracuje na vývoji nových produktů a navrhuje směsi éterických olejů k dosažení terapeutického účinku. Se svým mužem Petrem procestovali svět na kolech a dnes žijí s rodinou ve Vlčí Hoře. Pro CPress připravila dvě knihy. V té první, Aromaterapie podle zvěrokruhu, najdete recepty na aromaterapeutické směsi a tipy na éterické oleje přímo na míru jednotlivým znamením. Druhá kniha se jmenuje Aromaterapie podle ročních období a opět čtenáře uvádí do kouzelného světa éterických olejů, které harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví.

Zobrazit profil autora