Slepice do města i vesnice

Jak začít s chovem slepic

Martina Coufalová, Jan Komzák

i Připravujeme

Ať už jste hipster ve velkoměstě, rodina na venkově, důchodkyně, nebo toužíte po udržitelném životním stylu, tato kniha vás vybaví vším potřebným, abyste si mohli pořídit své první slepičí hejno.

Chov slepic není věda, a už vůbec ne raketová. Zvládne ho každý, tedy i vy!

Můžete se těšit na nový způsob života, který si rychle zamilujete. Nejen proto, že slepice jsou fajn společnice a nejlepší vajíčka na světě jsou ta vlastní, domácí!

Své o tom ví autor této knížky, Honza Komzák, kterého slepice fascinují už od dětství. Dnes je chová v Praze, ale jako kluk za nimi jezdíval na jihočeský statek k milované babičce, své první „drůbeží“ učitelce.

V knize přetavil svoje bohaté znalosti a zkušenosti do podoby stručných a jasných doporučení, která přijdou vhod všem začínajícím chovatelům. A rád se se čtenáři podělí i o svoje fígle a osvědčené tipy, ať jde o stavbu kurníku, výběr správného plemene, přípravu výběhu nebo každodenní péči.

Ať už jste hipster ve velkoměstě, rodina na venkově, důchodkyně, nebo mladý člověk toužící po udržitelném životním stylu, tato kniha vás vybaví vším potřebným, abyste si mohli pořídit své první hejno.

Číst více
349 Kč Doporučená cena
Připravujeme

Detailní informace

Počet stran 168
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 01.08.2024
Formát 160x230 mm
Jazyk čeština
EAN 9788074481307
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená