Kovy - Ovšem


Karel Kovář

Ze života za kamerou. Bez filtrů. Bez scénáře. O všem.

Ve sbírce osobních příběhů, básní a fotek sdílí Karel Kovář cestu obyčejného kluka z malého města, jehož život se během pár let otočil doslova vzhůru nohama. Od idylického dětství, přes komplikované dospívání a tragikomické vztahy, až po budování kariéry na youtube a smíření se se svou identitou. O stránce života, která byla důsledně skryta. O snaze zůstat sám sebou. O slzách smutku, štěstí a hlavně smíchu, protože toho není nikdy dost... Jednoduše o všem!

Karel Kovář, vystupující na youtube po přezdívkou Kovy, natáčí již déle než 5 let videa, ve kterých mluví převážně o sociálních sítích, aktuálních tématech, veřejném dění i politice. Ovšem je jeho knižním debutem, ve kterém se prolíná autobiografie, zápisky z cest, básně a autorovy fotografie.Číst více
329 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr non-fiction
Počet stran 224
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 23.11.2017
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,444 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026506980
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Video

O autorovi

Karel Kovář Karel Kovář

Karel Kovář


Karel Kovář, známý jako Kovy, je český youtuber, vloger a donedávna také let’s player. Pochází z Pardubic, kde ve svém pokojíčku natočil první video. YouTube mu pak převrátil život vzhůru nohama. Od ostatních českých youtuberů se liší tím, že probírá aktuální společenská témata, politiku, odvrácenou stranu sociálních sítí či například bankovní půjčky. Jeho tvorba se zakládá na infotainmentu (propojení informací a zábavy) a pomocí videí se snaží bořit předsudky ve společnosti. V letech 2016, 2017 a 2018 dostal ocenění Videobloger roku. Časopisem Forbes byl označen za 17. nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích v roce 2016 a poté se v roce 2017 objevil v žebříčku 30pod30. Jeho literárním debutem je velmi osobní knížka Ovšem, v níž se snaží inspirovat mladé lidi k cestování a zájmu o dění kolem sebe. Popisuje zde klasické i méně tradiční výzvy, které provázely jeho dospívání. V roce 2019 zabrousil do úplně jiného žánru – jeho iPohádka vypráví o tom, co se stane, když se pohádkové království připojí k internetu.

Zobrazit profil autora