7 let den po dni s Lénou Brauner

Váš deník na 7 let

Léna Brauner

Ukládejte své každodenní zážitky a emoce do netradičního deníku s nádhernými ilustracemi Lény Brauner!

Ukládejte své každodenní vzpomínky do netradičního deníku s nádhernými ilustracemi Lény Brauner!

Magických 7 let, během kterých se prý všechny buňky našeho těla kompletně vymění. Změní se možná i naše povaha, přístup k životu, naše hodnoty, lásky, lidé a věci kolem nás…

Naplňte tento deník během 7 let svými postřehy z každého vašeho dne, uložte do něj své vzpomínky, emoce, prožitky... Můžete se ohlížet do minulosti i plánovat budoucnost. Přehodnotit své předloňské názory, těšit se na další rok. Dám si malé cíle, či velké výzvy?

Tímto mimořádným deníkem vás budou provázet víly, které pro vás nakreslila Léna Brauner - malířka, kreslířka, ilustrátorka, tatérka… všestranně nadaná umělkyně žijící v Praze. Její život a tvorbu můžete sledovat na instagramu, facebooku a na www.lenabrauner.com.

A jak deník 7 let den po dni s Lénou Brauner používat?

Každý den má sedm rámečků - každý je pro jeden rok, jehož letopočet si předepíšete do malého okénka. U každého dne je místo pro vaše poznámky a také 7 malých prázdných koleček - pomocí nich můžete vyjádřit náladu či emoce. Nakreslíte si tak vlastně svůj "smajlík pro tento den".

A nebojte se začít psát si tento deník, i když zrovna nebude začátek roku. Je určen pro vašich 7 let, které přece mohou začít kdykoliv!

Číst více
399 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 400
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 08.11.2018
Formát 135x205 mm
Hmotnost 0,758 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Léna Brauner
EAN 8594050425705
Věk od 14
Typ Kalendář, diář
Vazba vázaná s laminovaným potahem

O autorovi

Léna Brauner Léna Brauner

Léna Brauner


Léna Brauner je malířka, kreslířka, ilustrátorka, tatérka… zkrátka všestranně nadaná umělkyně žijící v Praze. Tvoří snové pohádkové krajiny, které zabydluje svéráznými bytostmi, živočichy a tvory, ale také portréty a figury zvláštních nálad. V jejím stylu hraničí dětská naivita s citlivým, někdy až surrealistickým pohledem vědoucího pozorovatele. Je autorkou magického diáře 7 let den po dni s Lénou Brauner. A proč 7 let? No protože za sedm let se údajně kompletně vymění buňky našeho těla. A 7 let se objevuje i v titulu další knihy: 7 let našeho děťátka – deníku, kam si můžete zapisovat vše důležité v nejdůležitějších letech vašeho kluka nebo holčičky.

Zobrazit profil autora