Sundat se jak fénix


Martina Babišová

Novela divoká jako večírek na vzducholodi Hindenburg

Novela Sundat se jak fénix vypráví příběh autorčina alter ega, zpěvačky Emy. Je svého druhu vtipnou a ostrou generační výpovědí a týká se problémů a úzkostí, kterým dnešní třicátníci často čelí. Je záznamem o tom, jak nás doba žene do větších a větších výkonů, zprávou o tom, jakou srovnávací pastí jsou sociální sítě a média, kdy náš obraz v nich často považujeme za důležitější než to, jaký je náš svět reálně je, a jak se, pokud nedosahujeme úspěchů a permanentního „štěstí“, považujeme za méněcenné.

Měla by Ema snazší život, kdyby místo rapu zpívala pop, nechala si narovnat vlasy a mluvila o tom, že ráda peče a vaří? A stačilo by na to pár plastik nebo by to chtělo i lobotomii?

Číst více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr novela
Počet stran 168
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.03.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,208 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026511151
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

O autorovi

Martina Babišová Martina Babišová

Martina Babišová


Martina Babišová vystudovala hereckou akademii Bow Street Academy of Screen Acting v Dublinu. Hrála v několika českých a zahraničních filmech a seriálech. První ocenění jí přinesl studentský film Visitor. Dále na sebe výrazně upozornila rolí v komedii Shoky a Morthy: Poslední velká akce či v dramatu Minuta věčnosti, kde ztvárnila hlavní roli po boku Jiřího Langmajera. Martina ovládá několik jazyků, má certifikát v neozbrojeném kaskadérství, píše pravidelně fejetony pro ženské časopisy, vyvíjí vlastní seriály se silnými a nedokonalými ženskými hrdinkami. Miluje deskové hry, čarodějnice a binge-watching seriálů o narkotrafikantech. Sundat se jak fénix je její literární debut.

Zobrazit profil autora