Jóga pro holky ze Západu


Šárka Simonidesová

Cesta do krajiny pánevního dna – cyklická, hormonální, orgánová

Jógová knížka, ve které se můžeš blíže seznámit se svou cykličností, s rolí pánevního dna a (nejen!) pohlavních orgánů ve svém životě. Dozvíš se v ní, jak se na sebe v tomto směru naladit a jak získané poznatky využít ve svůj prospěch.

Tahle knížka je zároveň tak trochu kalendář, který tě provede všemi obdobími ve tvém životě. Pomůže ti prohlédnout si všechny role, které na sebe my ženy bereme ve chvíli, kdy se narodíme. A především ti ukáže, jak jimi smysluplně projít s pomocí jógy, hormonální jógy nebo meditačních technik.

Jóga se ti tak může stát věrnou průvodkyní pro celý život. A hlavně díky ní můžeš navázat kontakt s tou nejlepší přítelkyní, která je s tebou od počátku bytí až do jeho konce – sama se sebou.

Číst více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 232
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 27.05.2021
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,422 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026436201
Věk od 12
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

O autorovi

Šárka Simonidesová Šárka Simonidesová

Šárka Simonidesová


Šárka Simonidesová je vyhledávanou certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues a pod značkou Svět hormonální jógy nabízí kurzy HJT jak prezenční formou v různých městech České republiky, tak online. Jejími kurzy prošlo více než 9 000 žen. Hormonální jóga je mocná sestava cviků, které harmonizují hormonální systém ženy, nastavují a spouští samoozdravné procesy v těle. Sestavu se ženy naučí právě na kurzu a poté ji už cvičí doma podle svých možností. Šárka je také autorkou Orgánové sestavy dle Šárky Simonidesové, cvičení, které se zaměřuje na podporu našich orgánů. V roce 2021 vydala svoji první knihu Jóga pro holky ze Západu. Józe jako takové se Šárka věnuje přes 17 let. Je nejen lektorkou hormonální jógy, ale i akreditovanou učitelkou jógy, jin jógy a lektorkou školy pánevního dna. Dříve byla instruktorkou fitness, osobní trenérkou, ale i trenérkou kulturistiky, masérkou a instruktorkou bossu rehab, core aj. Zkušenosti z anatomie a fyziologie, které načerpala z předchozí praxe, velmi dobře využívá při práci se svými klientkami i klienty.

Zobrazit profil autora