Teprve s věkem nalézáme skutečné mládí.

Mládí je v hlavě představuje šest žen, z nichž každá nabízí svůj jedinečný pohled na život a svůj recept na mládí. Tyto zralé dámy shodně sdílejí, že skutečné mládí nespočívá v počtu let, ale ve způsobu, jakým přistupujeme k životu. Přestože se jejich rady a zkušenosti liší, všechny zdůrazňují význam duševního růstu, pečování o vztahy s blízkými a udržování dobrého zdraví a fyzické kondice.

Kniha je mozaikou různých úhlů pohledu na to, jak nalézat radost a krásu v každém okamžiku bez ohledu na věk. Inspirujte se, jak si užívat aktivní život v jakémkoli věku.

Ženy, se kterými se v knížce potkáte, totiž působí především úplně normálně – v tom nejpozitivnějším slova smyslu. Netrousí žádná filosofická „moudra“, a právě proto si stojí za to je vyslechnout – to, co říkají, je poctivě odžité a každá z nich svou cestou dospěla k radostnému a vyrovnanému postoji k životu, postoji, díky kterému si čas na nich jakoby vylámal zuby. Každá z nich je jiná, ale něco je spojuje – všechny dosáhly ve své profesi úspěchu, diváci a posluchači je milují, a i když si někdy prošly nelehkými obdobími, nezatrpkly a dokáží kolem sebe šířit radost a pohodu.

Rozhovory se Saskií Burešovou, Petrou Černockou a Veronikou Freimanovou jsou doplněny ještě dalšími třemi příspěvky od zajímavých a inspirujících žen: Oliva Kindlová dlouhé roky působila jako kostymérka v Československé a posléze České televizi a poradí vám, co na sebe ve zralém věku, Irena Mikešová je koučka a přináší zamyšlení nad tím, co je důležité pro uchování si duševní pohody v „babičkovském“ věku – možná budete překvapení. A konečně cvičitelka Dana Škorpilová, jako inspirace pro ženy, které i po šedesátce mají chuť si „pořádně zařádit“. Přeji vám hodně pohodových a inspirativních chvil při četbě, a hlavně spoustu radosti v životě. Protože, jak říká Jean Cocteau: „Skutečného mládí dosahujeme ve zralých letech“.

Číst více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 160
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 19.10.2023
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,2 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026511908
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

O autorovi

Jarmila Frejtichová Jarmila Frejtichová

Jarmila Frejtichová


Vystudovala filosofickou fakultu Univerzity Karlovy, pracovala v redakcích řady novin a časopisů jako redaktorka zahraničních a ekonomických rubrik. Byla šéfredaktorkou měsíčníků Business World, Moderní řízení a časopisu ProfiHR. Po čase se ovšem rozhodla novinářské prostředí opustit a začít úplně novou kariéru v oblasti, která jí byla vždycky blízká. Už osmým rokem působí jako literární redaktorka v nakladatelství Albatros Media, konkrétně v non fiction redakci BizBooks. Je autorkou nápadu knižní řady Můj rok a již na sedmi knihách této řady se autorsky podílela.

Zobrazit profil autora