Protančit se životem


Zdeněk Chlopčík, Viola Kučerová

Obávaný porotce televizní show upřímně o svých životních výhrách i ztrátách.

Tento otevřený rozhovor vám představí Zdeňka Chlopčíka nejen jako tanečního mistra a přísného porotce fenoménu StarDance, ale i jako milujícího tátu a manžela, galantního společníka, muže s vášní pro život a tanec či oblíbeného souseda a kamaráda. Jako člověka, který dělá i chyby a umí si je přiznat. Scházet nebude jeho profesionální pohled na současný tanec a nahlédnutí do zákulisí oblíbené televizní soutěže. Osobní zkušenost do knihy přidaly i Zdeňkovy tři děti a manželka Brigita.

Autorkou je novinářka a moderátorka Viola Kučerová, která má na kontě interview s mnohými osobnostmi z kultury (mezi kterými nechybí např. Jiří Bartoška, Jan Svěrák nebo Miloš Forman). Rozhovor se Zdeňkem Chlopčíkem je první, který vychází knižně.

Číst více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr rozhovor
Počet stran 224
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.11.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,425 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026438946
Věk od 18
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

O autorovi

Zdeněk Chlopčík Zdeněk Chlopčík

Zdeněk Chlopčík


Zdeněk Chlopčík (* 29. ledna 1957 Ostrava) je český tanečník. Absolvoval Strojní fakultu ostravské Vysoké školy báňské, pracoval jako projektant ve Vítkovicích a roku 1990 založil soukromou taneční školu Elán. Dvakrát se stal mistrem republiky v latinskoamerických tancích a deseti tancích. Vlastní aktivní kariéru ukončil v roce 1996. Od roku 2006 působí bez přestávky v porotě taneční soutěže České televize nazvané StarDance …když hvězdy tančí.Výkony soutěžících hodnotil také ve slovenské obdobě této soutěže pojmenované Let's Dance.

Zobrazit profil autora
Viola Kučerová Viola Kučerová

Viola Kučerová


Během studia bohemistiky a germanistiky začala moderovat v rádiu a v České televizi, působila i jako tisková mluvčí. Prioritou se pro ni postupně stala interview s osobnostmi z oblasti kultury. Rozhovor se Zdeňkem Chlopčíkem je první, který vychází knižně.

Zobrazit profil autora